UITSLAGEN

Winnaars van de Skiffhead

Heren     Dames  
Naam Tijd Jaar Naam Tijd
Dop Logger 25:06,0 (ca. 6 km.) 1951    
Henk van der Meer 31:33,2 ( 7,5 km.) 1952    
Rob van Mesdag 29:37,8 1953    
J.J.Tigchelaar 29:11,3 1954    
Rob van Mesdag 29:02,09 1955    
Rob van Mesdag 30:57,1 1956    
Rob van Mesdag 30:09,2 1957    
Wim Kels 29:42,8 1958    
Wim Kels 30:45,8 1959    
Max Alwin 30:09,7 1960    
Max Alwin 29:39,0 1961    
Max Alwin 33:03,1 1962    
Jan Wienese 30:22,0 1963    
Max Alwin 30:03,5 1964    
Jan Wienese 31:34,2 1965    
Harry Droog 28:03,8 1966    
Harry Droog 32:02,0 1967 J.ter Braak 19:54,0 (4 km)
Harry Droog 29:01,0 1968 Toos van der Ende 16:52,6
Bernard Ponsioen 28:09,3 1969 Jenny van Driel 17:25
Jannes Munneke 31:58,1 1970 Ellen Krebs 16:43,3
Hans van der Hoog 31:37,3 1971 Ingrid Dusseldorp 20:33,7
Paul Veenemans 32:02,2 1972 Aline Voetelink 19:29,2
Jan Bruyn 31:44,72 1973 Margriet Dubbelboer 17:59,56
Jan Bruyn 31:12,32 1974 Margriet Dubbelboer 18:02,42
Willem Boeschoten 27:42,08 1975 Ingrid Dusseldorp 16:49,09
Willem van Schelven 29:15,02 1976 Ans Gravesteijn 16:11,01
Huib van Drooge 30:45,51 1977 Sytske Boomstra 17:10,21
Peter-Michael Kolbe 31:26,31 1978 Sytske Boomstra 18:16,81
Peter-Michael Kolbe 29:47,60 1979 Jos Compaan 16:58,14
Ronald Florijn 34:46,39 1980 Lili Meeuwisse 19:18,10
/Willem van Schelven 34:07,88 (gestart in HVA)    
Karel Delhij 30:08,33 1981 Hette Borrias 16:51,15
Ronald Florijn 31:25,03 1982 Lili Meeuwisse 17:24,80
Frans Göbel 28:07,03 1983 Nicolette Hellemans 15:48,92
/Andreas Schmelz 27:31,68 (Rolriggerskif)    
Frans Göbel 29:47,97 1984 Nicolette Hellemans 17:01,00
Frans Göbel 30:20,20 1985 Marjan Pentenga 17:03,91
Frans Göbel 27:40,06 1986 Harriet van Ettekoven 15:22,04
Frans Göbel 27:21,21 1987 Harriet van Ettekoven 16:05,12
Frans Göbel 26:44,15 1988 Harriet van Ettekoven 15:56,26
Frans Göbel 30:23,81 1989 Harriet van Ettekoven 16:46,70
Frans Göbel 28:05,71 1990 Laurien Vermulst 16:49,13
Frans Göbel 28:41,38 1991 Laurien Vermulst 30:56,32 (7,5 km)
Frans Göbel 27:28,32 1992 Laurien Vermulst 30:31,81
Frans Göbel 27:27,40 1993 Laurien Vermulst 29:54,25
Frans. Göbel 28:57,27 1994 Irene Eijs 31:00,31
Koos Maasdijk 28:21,18 1995 Irene Eijs 30:43,13
Pepijn Aardewijn 27:10,37 1996 Irene Eijs 30:37,36
Merlin Vervoorn 29:40,17 1997 Nelleke Penninx 32:17,71
Gerritjan Eggenkamp 28:47,81 1998 Eeke van Nes 32:05,26
Diederik Simon 28:55,69 1999 Eeke van Nes  31:27,55
Geert Cirkel 30:14,91 2000 Pieta van Dishoeck 33:28,54
Gerritjan Eggenkamp 29:16,32 2001 Kirsten van der Kolk 32:12,10
Juri Jaanson 29:44,05 2002 Marit van Eupen 32:18,68
Juri Jaanson 29:37,88 2003 Marit van Eupen 33:02,99
Rogier Blink 28:34,09 2004 Annemiek de Haan 30:59,35
Sjoerd Hamburger 27:20,68 2005 Marit van Eupen 29:55,27
Rogier Blink 26:50,01 2006 Marit van Eupen 31:58,37
Jaap Schouten 27:26,14 2007 Marit van Eupen 30:32,35
Jaap Schouten 27:17,75 2008 Marit van Eupen 29:40,58
Tim Heijbrock 27:49,15 2009 Annelies Labots 32:27,55
Roel Braas 28:58,93 2010 Nicole Beukers 31:29,23
Mitchel Steenman 27:35,33 2011 Femke Dekker 30:41,06
Frans Goutier 29:29,97 2012 Femke Dekker 32:21,54
Vincent Muda 28:09.48 2013 Inge Janssen 30:52.73
Tycho Muda 28:33.67 2014 Inge Janssen 31:11.00

Met dank aan Cas Rekers, Liset en Harald Domela Nieuwenhuis voor het completeren van deze lijst